Porady dla zdrowia


Wiosna to zdrowie!

wiosna to zdrowie

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, czujemy już jej aurę. Puchowe kurtki zamieniamy na płaszczyki, szukamy w szafie okularów przeciwsłonecznych i budzimy się po zimowym śnie. Jest też moment, kiedy każde z nas robi postanowienia na nadchodzące ciepłe dni.

Kobiety myślą jak zrzucić z wagi „magiczne” 3 kilogramy a mężczyźni odkrywają magię siłowni. I oczywiście, są to wszystko dobre działania, bo wszystko, co robimy, aby poczuć się lepiej i tak też wyglądać jest bardzo ważne.
Jednak myślę, że wygranymi w tych dążeniach do wakacyjnego wyglądu są ci, którzy wraz z nadejściem zimy nie odpuszczają ćwiczeń i ruchu. Oczywiście w zimne dni, kosztuje nas to dużo więcej wyrzeczeń, ponieważ miło jest zjeść pyszny czekoladowy piernik siedząc przy kominku. Sama uwielbiam to robić, spotykać się zimowymi wieczorami z przyjaciółmi, rozmawiać, wspominać wakacyjne szaleństwa i popijać grzańca. Jednak myślę, że to, co uratowało tej zimy mnie jak i moich przyjaciół to systematyczne ćwiczenia również wtedy, gdy za oknem śnieg.

 Zgodzę się ze wszystkimi, że w wakacje dużo taniej jest zadbać o dobrą formę, ponieważ często wystarczy kupić buty do biegania i rozpocząć przygotowania do olimpiady. Zimą niekoniecznie wszyscy, nawet ci bardzo aktywni, skłonni są wyjść na mróz i biegać. Mimo tego zawsze można ciepło się ubrać i ruszyć na spacer, przy okazji oglądając lodowe wzornictwo na drzewach i robić cudne zdjęcia na tle śnieżnego krajobrazu. Czyli łączyć pożyteczne z ciekawym.

 Wiosną oprócz wzmożonych ćwiczeń możemy postawić na uzupełnienie siebie odrobiną witamin, które pomogą nam uzyskać lepsze efekty i poprawić samopoczucie po zimie. Oczywiście powinniśmy zacząć od pójścia na targ i kupienia owoców i warzyw, które tak jak i my, budzą się po zimie. Oprócz tego korzystam z suplementów diety, moimi ulubionymi są te oferowane przez firmę „Sensilab”. Specjalizują się w suplementach i mają bogaty wachlarz produktów, spośród których każdy znajdzie coś odpowiedniego do własnego stylu życia i upodobań.

 Teraz to, co mogę zrobić to polecić każdemu, aby cieszył się nadchodzącą wiosną i ciepłymi dniami. A zimowe spotkania ze znajomymi zamienić w wypady rowerowe i pikniki, żeby kolejnej zimy mieć, co wspominać.Porozmawiaj o zdrowiu:

PolecamyFAQ Forum dyskusyjnego

Dyskusja na temat:Szukaj u nas

Kontakt

W sprawach publikacji lub reklamy

Email:

Disclaimer

Nasze artykuły chronione sa prawami autorskimi.