Porady dla zdrowia

FAQ Forum dyskusyjnegoPolecamy


Z pomocą zmęczonym oczom

kwas hialuronowy


Wracasz zmęczona po całym dniu pracy? Twoje oczy są spuchnięte, zaczerwienione i szczypią po ośmiu godzinach przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach? Wieczorem planujesz wyjście i chciałabyś ładnie wyglądać... Na szczęście są sposoby aby zaradzić Twoim problemom. Kobieca sztuczka na błysk w oku to kwas hialuronowy w kroplach do oczu - to naprawdę działa!

Przez cały dzień nasze oczy ciężko pracują, cierpią z powodu długich godzin spędzonych przed monitorem, zdecydowanie nie lubią suchych i dusznych pomieszczeń. Nieraz czujemy się tak, jakby ktoś sypał w nie piasek.
Zaczerwienienie, pieczenie i łzawienie są objawami zespołu suchego oka, który dokucza wielu osobom.

Nie zapominajmy o tym, że nasze oczy potrzebują nawilżenia. Jeśli pragniemy zachować zdrowy, piękny wygląd oczu nie wystarczy dobry cień do powiek lub tusz do rzęs. Na wszelkie problemy tzw. "suchych oczu" najlepsze są krople do oczu typu "sztuczne łzy", które odżywiają i nawilżają gałkę oczną. Zapewniają ukojenie, odświeżają i nawilżają oczy. Stosowanie kropli do oczu na bazie kwasu hialuronowego i bez konserwantów pomoże sprawić, by Twoje spojrzenie olśniewało naturalnym pięknem przez cały dzień. Warto nosić je zawsze przy sobie, jak szminkę czy puder.

Kontakt
Elżbieta Brzozowska,
tel. 668 447 131,
mail: elzbieta.brzozowska@expertpr.plAstygmatyzm i zaćma - profilaktyka